Laminátor do velikosti A4, max. 100mic folie – PL718

bez DPH: 485 Kč

s DPH: 587 Kč

MNOŽSTEVNÍ SLEVY

ksbez DPHs DPH
2 480 Kč 581 Kč
4 475 Kč 575 Kč
6 470 Kč 569 Kč
  • Katalogové číslo: LAM-PL718
  • Záruka (měsíců): 24
 
Home Office Laminator PL718 je designově zdařilý laminátor od firmy Peach. Dodává se v černém provedení s rychlostí laminace 25 cm/min a rychlým nahřívacím časem 3 min zalaminuje dokumenty o tloušťce 0,4mm do fólie o síle max 2x 100 mic. Formát A4. Šířka štěrbiny 220mm. Má dvě zahřívací hlavy. Rozměry 335 x 95 x 90 mm a hmotnost 0,81 kg.
 

Laminovací fólie jsou vhodné pro všechny druhy stolních laminátorů. Zvýrazní vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim maximální ochranu proti nečistotám a prodlouží jejich životnost. Tloušťka fólie v micronech je vždy udávána pro jednu stranu. Laminovací kapsa je tvořeny vždy dvěma vrstvami o udávané tloušťce.

Lesklé Laminovací fólie - Velký rozsah formátů a tlouštek. Pro běžné použití postačí tloušťka 80-125 mic. Pokud trváte na vysoké mechanické odolnosti je k dispozici 175 a 250 mic.

Matné Laminovací fólie - Jejich výhoda spočívá v možnosti popisovat je a text případně mazat. Matný povrch zalaminovaného dokumentu působí velice elegantně.

Samolepící Laminovací fólie - Zalaminovaný dokument lze nalepit na libovolnou hladkou plochu. Fólie je v nezalaminovaném stavu z jedné strany podlepena papírovým nosičem, který kryje při běžné pokojové teplotě lepivou stranu. Po projetí fólie laminátorem za tepla se tento papírový nosič ručně oddělí. Vznikne tak "samolepka"

Co jsou to mikrony (mic)?
Mikrony jsou odvozenou jednotkou délky, jedné milióntiny metru (0,000001 metru), resp. tisícinou milimetru. Např. 100 mic je 0,1 mm.
Udává se v nich tloušťka laminovací fólie.

Jak funguje laminovací fólie?
Fólie má dvě vrstvy. Shora nelepí, zespodu lepí při aktivaci teplem (cca 110°C). Při pokojové teplotě spodní vrstva nelepí.
Laminovací fólie se dodávají jako dvojice fólie svařené po jedné obvykle kratší straně. Vypadá jako kapsa. Do této kapsy se vloží dokument a tento „sendvič“ s dokumentem uprostřed se nechá projet nahřátým laminátorem.

Jak řezat zalaminovaný dokument?
Nejlépe na kolečkové řezačce, spíše lepší kvality. Fólie nad 150 mic lze kvalitně řezat už jen pákovou řezačkou, nebo odlamovacím nožem proti řezací podložce. Fólie ztupí nástroj podstatně dříve než papír.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky